Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  

O kancelarii

Kancelaria radcy prawnego Łukasza Grzelaka istnieje od 2011 r. Radca prawny Łukasz Grzelak ukończył w 2005 r. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, zaś w latach 2006 - 2009 odbywał aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Łukasz Grzelak posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w renomowanych, wrocławskich kancelariach prawnych (głównie przy obsłudze przedsiębiorców oraz w procesach sądowych), a także w administracji publicznej (Inspekcja Handlowa).

Dzięki bogatemu, zróżnicowanemu doświadczeniu kancelaria radcy prawnego Łukasza Grzelaka jest w stanie podołać każdej, nawet najbardziej zawiłej sprawie z zachowaniem profesjonalizmu.

W szczególności radca prawny Łukasz Grzelak specjalizuje się w dziedzinie prawa konsumenckiego oraz prawa handlu internetowego.

Kontakt


  • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
  • Łukasz Grzelak
  • ul. Poznańska 54A, 62 - 800 Kalisz
  • tel. 608 630 971, fax (43) 656 44 41
  • e-mail: biuro(małpa)grzelak-kancelaria.pl

Wspieramy